Mega Filter PRO

  • Ціна
    грн - грн
Дитячий текстильКод: 5074

Подушка Minecraft

180.00 грн

опт вiд 2 шт

234.00 грн

роздріб

Код: 6038

Ковдра дитяча малюнки

Код: 5073

Подушка Minecraft

180.00 грн

опт вiд 2 шт

234.00 грн

роздріб

Код: 4169

Ковдра дитяча Ніжність

Код: 10245

Ковдра дитяча бязь

323.00 грн

опт вiд 3 шт

420.00 грн

роздріб

Код: 10248

Комплект ковдра+подушка однотонний

Код: 9999

Дитяча постільна білизна

Код: 10246

Ковдра дитяча хутро

269.00 грн

опт вiд 3 шт

350.00 грн

роздріб

Код: 10244

Ковдра дитяча вовняна

284.00 грн

опт вiд 3 шт

369.00 грн

роздріб

Код: 10128

Плед дитячий мікрофібра+бавовна теплий

Код: 10127

Плед дитячий мікрофібра+бавовна
Показати ще

Як підібрати дитячий текстиль для дому

В економіках багатьох країн обсяги продажів на ринку текстильних виробів займають значну частку і навіть можуть бути порівняні з показниками харчової промисловості.

Текстиль використовується скрізь - для нашого одягу і аксесуарів, постільної білизни, рушників, елементів інтер'єру, меблів, транспорту. Він з нами щодня і всюди. Тому і попит на нього постійно присутній. Але як серед безлічі виробів вибрати і хороше, і недороге? Особливо це питання актуальне для сімей, в яких є діти.

Адже текстиль для дитячої ми підбираємо особливо ретельно.

Які існують вимоги до якості матеріалів для дітей?

Текстиль для дитячої кімнати хлопчика або дівчинки повинен бути не менш якісним, ніж для одягу - виготовлятися з натуральних матеріалів, відповідати державним і міжнародним стандартам.

Існує безліч найменувань натуральних тканин, які, по суті, є похідними чотирьох основних матеріалів:

  • бавовни;
  • льону;
  • шовку;
  • вовни.

Бавовна і льон відносяться до матеріалів рослинного походження. Перший виготовляється на основі насіння бавовника і часто називається в побуті котоном, а другий, відповідно, з льону.

Шовкові та вовняні речі виробляються з полотен тваринного походження. Шовк, як відомо, пряде тутовий шовкопряд, а вовняна нитка робиться з вовни різних тварин.

Перераховані натуральні тканини найкраще зійдуть за текстиль для дитячої, так як від природи володіють хорошими властивостями. Вони не парять, а навпаки - пропускають повітря, приємні до тіла, добре зігрівають взимку і створюють сприятливі умови в літню пору року. За такими матеріалами легко і приємно доглядати, крім того, вони міцні та довговічні.

На якому з варіантів зупинити свій вибір?

Наш інтернет-магазин пропонує хороший вибір дійсно якісних виробів в асортименті, орієнтованих на різні ваші потреби і вподобання.

Незалежно від того, що вас цікавить - текстиль для дитячої кімнати дівчинки або хлопчика, ви точно підберете потрібний товар в розділі "Дитячий текстиль". У цій рубриці ми пропонуємо дитячі рушники, простирадла, постільну білизну та пледи по абсолютно демократичним оптовим і роздрібним цінам.

Зверніть увагу, пропонована продукція відповідає вимогам європейського ринку, доставляється нам виключно від перевірених виробників і представляє собою хороший приклад співвідношення ціна-якість.

Крім відмінної якості і доступності, нашим пріоритетом є також естетичний вигляд білизни. Ми вважаємо, текстиль для дитячої, не повинен бути нудним або зовсім строкатим. Добре також, коли його зовнішній вигляд поєднується з будь-якими предметами інтер'єру або ж просто подобається дитині.

Процес покупки ви можете перетворити в приємний час, проведений зі своїм чадом, дозволивши йому самому вибрати вподобані речі на нашому сайті.

А якщо ваша дитина ще зовсім мала, можливо, вас зацікавлять такі наші вироби як простирадло на резинці, банні рушники, пледи. У разі, якщо ви ще не провели обряд хрещення, пропонуємо купити у нас якісний і недорогий хрестильний рушник для малюка на свій смак.

Приємних вам обновок!