Mega Filter PRO

  • Ціна
    грн - грн
Кухонні рушникиКод: 3154

Кухонні полотенця EVRO

32.00 грн

опт вiд 12 шт

38.40 грн

роздріб

Код: 2061

Кухонні рушники Метелики

Код: 4460

Рушники для кухні круглі

Код: 2043

Вафельні рушники Вишиванка 01

Код: 2063

Рушники для рук Ромашка

Код: 2002

Рушники для рук Троянда 01

Код: 3310

Серветки mouse dance

Код: 3400

Серветки Welcome baby
Показати ще

Купити кухонні рушники на Polotenca UA

Кухонні рушники Вафелька-Маленькі

Витерти чистий посуд, руки, насухо прибратися на столі, іноді виконати функцію прихватки — з усіма цими завданнями успішно справляється невеликий кухонний рушник . Кожна хороша господиня прагне підтримувати на кухні не тільки чистоту і порядок, але й затишну атмосферу. Адже кухня — місце для теплих посиденьок у домі. Тому ми прагнемо купити не тільки якісні, але ще й красиві кухонні рушники .

Рушники для кухні оптом і в роздріб

Іноді, помінявши з десяток ганчірок, господиня думає: «Куплю я краще багато рушників оптом за один раз». І це буде на 100% вірне рішення, адже купуючи упаковку (10 або 12 шт) ви гарно заощадите. Для бізнесу можливість недорого придбати рушники — це шанс добре заробити на товарах широкого вжитку. Такі вироби користуються попитом цілий рік, тому що господині регулярно обновлюють кухонний текстиль.

Крім рушників , сайт Polotenca UA пропонує придбати серветки з мікрофібри різних кольорів. Мікрофібра — це матеріал, здатний вбирати велику кількість рідини. Його виробляють з дуже тонких волокон поліефіру. Серветки з мікрофібри незамінні під час прибирання: вони легко очищуються і швидко сохнуть.

У нас на сайті можна купити рушники оптом , виготовлені з різних тканин:

  • махри;
  • льону з махровкою;
  • вафельного полотна;
  • синтетики (поліестру).

Найпопулярніша тканина — це приємна на дотик махра . Вона добре вбирає воду, легко витримує високі температури при пранні, не втрачає інтенсивності кольору в процесі використання. Вафельне полотно також дуже популярне серед покупців. Традиційно ще з часів наших мам і бабусь саме ця тканина застосовується в кухонному побуті. Синтетичні матеріали трохи відстають по характеристикам від натуральних — наприклад, вбирають менше вологи. Але зате вони дешевше коштують, тому навіть на таку категорію товару існує стабільний попит у економних покупців. Льон з махровкою виглядає дуже оригінально. На лляному полотні частину візерунку виробник підкреслює махровим оформленням. Такий прийом дозволяє не тільки збільшити кількість вологи, яку може ввібрати рушник, а ще й сформувати цікавий дизайн.

Сайт Polotenca UA пропонує купити вітчизняні, турецькі та угорські кухонні рушники оптом і в роздріб. Наш інтернет-магазин постійно стежить за тенденціями ринку, відбираючи для вас найкращі новинки за актуальними цінами. Звертайтеся до нас, ми завжди раді кожному покупцеві!