Новини в світі домашнього текстилю на Polotenca UA

Види піжам: як вибрати піжаму

Види піжам: як вибрати піжаму

Чи пам’ятаєте ви свою першу піжаму? Тепла флісова або ж легка бавовняна, що наче обіймала вас перед сном? Види піжам бувають абсолютно різні, але всі вони асоціюються з домашнім теплом, затишком і максимальним комфортом. У цій статті інтернет-магазин Polotenca.ua пропонує ближче познайомитись з варіантами одягу для дому та сну. 

Як часто треба міняти рушники?

Як часто треба міняти рушники?

Деякі люди користуються 1-2 рушниками, періодично їх перучи. Насправді, їх повинно бути набагато більше, адже небажано витирати обличчя тим же рушником, яким ви регулярно витираєте руки.

Як сушити рушники у ванній кімнаті?

Як сушити рушники у ванній кімнаті?

Сучасна ванна кімната повинна бути не тільки красивою, але і функціональною. Тому важливо правильно організувати простір для зберігання речей, в тому числі – рушників, які треба періодично прати і сушити. Як сушити рушники, щоб вони не захаращували приміщення і не псували його інтер'єр, розповідаємо в цій статті!

Як випрати пір’яну подушку?

Як випрати пір’яну подушку?

Пір’яну подушку можна знайти в кожному будинку. І вона навіть передається з покоління в покоління. Часто таке придане дістається нам ще від бабусь. При щоденному використанні в подушках накопичується піт, пил, можуть розвиватися мікроби, навіть кліщі.

Як вибрати махровий рушник

Як вибрати махровий рушник

Рушник — це незамінний атрибут особистої гігієни, невіддільний аксесуар у будь-якій ванній або душовій кімнаті. Вибір представленого варіанту текстилю дуже індивідуальний і навіть інтимний. Адже кожний має свої особисті переваги, якими ми керуємося при виборі таких предметів гігієни.

Стандартні розміри подушок

Стандартні розміри подушок

Спальні приналежності налічують кілька основних різновидів: стандартна модель (40 х 60 см), покращений класичний варіант (50 х 70 см), велика подушка стандартного розміру (60 х 60 см), королівський ліжковий елемент (70 х 70 см).

Як виварити рушники ?

Як виварити рушники ?

Виварювання рушників - важка артилерія, яка допомагає господиням прибрати навіть застарілі плями та бруд. Зважайте, що кип’ятити можна лише бавовняні та лляні матеріали, а от вироби з махри краще замочувати з відбілювачем та порошком. Тож як виварити рушники, щоб повернути їм втрачений свіжий вигляд, читайте далі.

Як вибрати постільну білизну ?

Як вибрати постільну білизну ?

Здоровий сон — це результат фізичного розслаблення, психологічного спокою та… правильно обраної постільної білизни. Індивідуальні тактильні, звукові та нюхові відчуття — ті нюанси, на які варто зважати перед тим, як вибрати постільну білизну.

Показано 1 по 8 з 82 (Всього сторінок 11)