Новини в світі домашнього текстилю на Polotenca UA

Як випрати пір’яну подушку?

Як випрати пір’яну подушку?

Пір’яну подушку можна знайти в кожному будинку. І вона навіть передається з покоління в покоління. Часто таке придане дістається нам ще від бабусь. При щоденному використанні в подушках накопичується піт, пил, можуть розвиватися мікроби, навіть кліщі.

Як вибрати махровий рушник

Як вибрати махровий рушник

Рушник — це незамінний атрибут особистої гігієни, невіддільний аксесуар у будь-якій ванній або душовій кімнаті. Вибір представленого варіанту текстилю дуже індивідуальний і навіть інтимний. Адже кожний має свої особисті переваги, якими ми керуємося при виборі таких предметів гігієни.

Стандартні розміри подушок

Стандартні розміри подушок

Спальні приналежності налічують кілька основних різновидів: стандартна модель (40 х 60 см), покращений класичний варіант (50 х 70 см), велика подушка стандартного розміру (60 х 60 см), королівський ліжковий елемент (70 х 70 см).

Як виварити рушники ?

Як виварити рушники ?

Виварювання рушників - важка артилерія, яка допомагає господиням прибрати навіть застарілі плями та бруд. Зважайте, що кип’ятити можна лише бавовняні та лляні матеріали, а от вироби з махри краще замочувати з відбілювачем та порошком. Тож як виварити рушники, щоб повернути їм втрачений свіжий вигляд, читайте далі.

Як вибрати постільну білизну ?

Як вибрати постільну білизну ?

Здоровий сон — це результат фізичного розслаблення, психологічного спокою та… правильно обраної постільної білизни. Індивідуальні тактильні, звукові та нюхові відчуття — ті нюанси, на які варто зважати перед тим, як вибрати постільну білизну.

Рушники почали пахнуть вогкістю: причини та методи, як позбавитися неприємного запаху

Рушники почали пахнуть вогкістю: причини та методи, як позбавитися неприємного запаху

Після душу так хочеться загорнутися в приємний, свіжий та м’який банний рушник. Це не тільки приємні відчуття, але й заряд бадьорості на увесь день. Але, якщо рушники погано пахнуть після прання, добрий настрій може бути зіпсований. Зазвичай причиною того, що рушники почали пахнути вогкістю, не в тому, що вироби з текстилю рідко перуться, а в тому, що в їхніх волокнах з’являються бактерії, життєдіяльність яких і стає причиною появи неприємного запаху.

Основні види, призначення та особливості вибору рушників

Основні види, призначення та особливості вибору рушників

Затишок нашого житла залежить від всіляких дрібниць, предметів побуту, що дарують нам зручність та комфорт. Саме до таких речей відносяться всім знайомі, необхідні та дуже різноманітні рушники. Такі вироби стали постійним атрибутом нашої особистої гігієни, без якого не можливо обійтися. Залежно від призначення та матеріалу розрізняють і види рушників.

Як прати постільну білизну

Як прати постільну білизну

Сучасна різноманітність тканин для постільної білизни і способів їх фарбування породжує необхідність різних варіантів прання для кожного конкретного різновиду. Будь-якій господині хочеться, щоб постільна білизна прослужила як можна довше, тому необхідно розібратися, як прати постільну білизну ефективно і без шкоди для неї.

Показано 1 по 8 з 79 (Всього сторінок 10)