Mega Filter PRO

  • Ціна
    грн - грн

Вафельні рушники
Код: 142658

Рушники кухонні льонові Квіти

(продаж від: 12 шт)

ціна за 1 шт.

43.50 грн

Код: 141931

Рушники кухонні Різна клітинка

(продаж від: 12 шт)

ціна за 1 шт.

25.00 грн

Код: 141556

Рушники кухонні Котики

(продаж від: 12 шт)

ціна за 1 шт.

41.50 грн

Код: 141482

Рушники кухонні однотонні

(продаж від: 10 шт)

ціна за 1 шт.

41.50 грн

Код: 141170

Кухонні вафельні рушники  Різні

(продаж від: 10 шт)

ціна за 1 шт.

25.50 грн

Код: 141169

Кухонні вафельні рушники Різні (менші)

(продаж від: 10 шт)

ціна за 1 шт.

20.50 грн

Код: 141088

Рушники кухонні Вишивка льон

(продаж від: 10 шт)

ціна за 1 шт.

28.00 грн

Код: 140497

Льонові рушники візерунок Клітинка

(продаж від: 12 шт)

ціна за 1 шт.

7.00 грн

Код: 140435

Вафельні білі рушники

(продаж від: 10 шт)

ціна за 1 шт.

27.00 грн

Код: 6225

Вафельні рушники Великодні

(продаж від: 10 шт)

ціна за 1 шт.

24.50 грн

Код: 14141

Вафельні рушники Туркменістан маленькі

(продаж від: 10 шт)

ціна за 1 шт.

22.00 грн

Код: 3045

Вафельні рушники Туркменістан

(продаж від: 10 шт)

ціна за 1 шт.

26.00 грн

Вафельні рушники знайомі нам з дитинства. Вони завжди були присутні на кухнях наши бабусь і мам. Так і тепер у кожної господині напевне є пара нових, щоби завжди мати на заміну. І не дивно, адже цей продукт настільки популярний, що зустрічається і в домашньому інтер’єрі, і в ресторанах, і в готелях, і навіть у потягах. В інтернет-магазині Polotenca.ua ви маєте змогу придбати вафельні рушники оптом у потрібній для вас кількості та по дуже приємним цінам.

В чому ж секрет такої популярності?

Саме завдяки особливості плетіння даного полотна, котре віддалено нагадує зовнішній вигляд вафлі, і прижилася назва “вафельне полотно”, хоча раніше його називали “турецьке полотно”. Адже саме в Турції, у 18 столітті, винайшли цей вид плетіння для такої тканини, який одразу підкорив серця багатьох господинь.

Вафельні рушники володіють рядом переваг, які роблять їх такими популярними:

  • високе поглинання води, набагато більше, ніж у махрових рушників;
  • натуральний склад (адже вони на 100% складаються з бавовни);
  • міцні та довговічні;
  • швидко висихають;
  • переносять високу температуру;
  • недорога вартість.

Також, через натуральний склад, даний вид текстилю широко використовується в цілях особистої гігієни — як банні вафельні рушники і навіть як покривала для діток. Адже при витиранні таким виробом, ви автоматично отримуєте легкий масаж, не травмуючи при цьому тіло.

Кухонні вафельні рушники — незамінний атрибут кожної господині

Завдяки невибагливості у догляді за даним видом текстилю, вже багато років вони не втрачають своєї популярності. І являються невід’ємною частиною будь-якої кухні — і домашньої, і професійної (ресторани, кафе). Для таких клієнтів в інтернет-магазині Polotence.ua доступна пропозиція купити вафельні рушники оптом за вигідними цінами та з доставкою в будь-який куточок України. Наша компанія також пропонує великий вибір товару за хорошими цінами. А набори вафельних рушників для кухні можуть стати приємним подарунком для рідних та близьких з будь-якого приводу.

Особливості догляду

Величезним плюсом у використанні текстилю з турецького полотна являється його стійкість до високих температур. Тому особливих умов до засобів по догляду не існує. Можна використовувати як пральні порошки, так і звичайне мило. Але варто відмітити, що лише білі вироби можна прати при будь-яких режимах, а ось кольорові не вище 40 градусів, щоб не зіпсувати колір. При необхідності їх можна навіть прасувати.

Де купити вафельні рушники?

При виборі даного виду текстилю, головне на що потрібно звертати увагу — це якість. Тому купувати варто лише у перевірених продавців. В магазині Polotenca.ua представлені моделі різних кольорів та розмірів, щоб ви могли їх порівняти та вибрати для себе лише найкраще. Ми можемо задовольнити побажання будь-якого клієнта. Ціна на вафельні рушники, представлені на сайті, дуже демократична, адже ми напряму співпрацюємо з фабриками. Наш товар завжди в наявності та відмінної якості. А менеджери з великим задоволенням та високим професіоналізмом допоможуть вам визначитися з вибором і підберуть найкращі варіанти — як серед маленьких, так і серед великих вафельних рушників. Тому звертайтеся, ми завжди раді допомогти.