Mega Filter PRO

  • Ціна
    грн - грн

Крижми
Код: 142847

Крижма 2 Ангелочки

(продаж від: 2 шт)

ціна за 1 шт.

153.50 грн

Код: 142832

Крижма Хрестик з візерунком золото

(продаж від: 2 шт)

ціна за 1 шт.

153.50 грн

Код: 140514

Крижма - махровий рушник

(продаж від: 2 шт)

ціна за 1 шт.

153.50 грн

Код: 468

Крижмо для  хрещення з Хрестиком/колоском (з капюшоном)

Код: 9240

Крижма Рожева

(продаж від: 2 шт)

ціна за 1 шт.

220.00 грн

Код: 9200

Крижмо для хрещення з капюшоном Біла

(продаж від: 2 шт)

ціна за 1 шт.

220.00 грн

Код: 4184

Крижмо для хрещення з капюшоном Янгол

(продаж від: 3 шт)

ціна за 1 шт.

232.50 грн

Код: 3040

Крижма Блакитна

(продаж від: 2 шт)

ціна за 1 шт.

220.00 грн

Код: 4680

Крижмо для  хрещення з Хрестиком (з капюшоном)

(продаж від: 2 шт)

ціна за 1 шт.

232.50 грн

Код: 325

Крижмо для хрещення з капюшоном Кремова

(продаж від: 3 шт)

ціна за 1 шт.

220.00 грн

Код: 323

Крижмо для хрещення Малюнки

(продаж від: 3 шт)

ціна за 1 шт.

207.50 грн

Як обрати крижму

Крижма — це покривало, рушник або тканина світлого кольору, в яку загортають дитину під час таїнства хрещення. За традицією крижму повинна купити хрещена мама малюка. При виборі клієнти орієнтуються на красу виробу, його урочисте оформлення і функціональність. Сайт Polotenca UA пропонує різні варіанти крижм, які можна переглянути у каталозі. Для маленької дитини найкращим вибором стане махровий рушник. Він добре вбирає воду і зігріває малюка. Атласні покривала з вишивкою теж іноді використовують під час хрещення. Виглядають вони дуже гарно і урочисто. На жаль, атлас погано вбирає воду, і до того ж він холодний на дотик. Дитині, загорнутій у таку крижму, некомфортно, і вона може через це розплакатися. Краще загорнути малюка в рушник, а атласне покривало накинути зверху.

Махрову крижму для хрещення

Махра — це матеріал, який винайшли спеціально для рушників. Тканина з ворсом у вигляді витягнутих петель здатна швидко ввібрати великий обсяг рідини. При хрещенні дитину декілька разів занурюють у купіль. Важливо, щоб відразу після цього малечу повністю загорнули у крижму — так їй буде сухо, тепло і комфортно. Махрові крижми відрізняються від звичайних рушників багатшим оздобленням. Ми пропонуємо вироби з вишивкою у вигляді янголят і золотих біблійних хрестів. Також ви можете купити крижми з капюшоном, прикрашені витонченим мереживом. Розміри махрових рушників для хрещення такі ж, як і у стандартних банних: 140 на 70 см. Цього вистачає, аби повністю закутати малюка. Крім класичних, ми пропонуємо ексклюзивні товари турецького виробництва з об'ємним малюнком на ворсі. Одна сторона такої крижми махрова, а інша — велюрова. Якщо ж, крім хрестильних рушників, вам потрібен також подарунок з нагоди свята — рекомендуємо заглянути в розділ «Простирадла, пледи, покривала». Впевнені, що там ви знайдете цікавий і корисний варіант за недорогою ціною.

Купити крижми по оптовій ціні з доставкою

На сайті Polotenca UA можна купити різні види крижм оптом. Ми вибираємо тільки найкращі товари від постачальників, так як прекрасно розуміємо урочистість моменту хрещення. Оптові покупці можуть розширити свій асортимент якісними виробами за низькими цінами. У нас є крижми і для хлопчиків, і для дівчаток. Звертайтеся до нас, на сайті Polotenca UA можна купити рушники будь-якого кольору і на будь-який смак!