Як правильно вибрати швидко вбираючі рушники?

Рушник - це річ, без якої просто неможливо обійтися в побуті. Він стане в нагоді у ванній, на кухні, в подорожі або на пляжі. Коли ми вибираємо рушники, то розраховуємо, що вони будуть якісними і довговічними. Ці показники безпосередньо залежать від особливостей і характеристик виробів, з якими ми сьогодні і ознайомимося.

Матеріал

  • Махра.

Як вибрати махровий рушник з бавовни?

Це один з найбільш затребуваних варіантів. Такі вироби приємні до тіла і на дотик, надзвичайно м'які, прекрасно справляються з поглинанням вологи. Можуть відрізнятися товщиною, виготовляються з одного і двох шарів. Вбирання вологи і висихання рушника буде залежати від його щільності. Великий махровий рушник - фаворит сьогоднішнього дня.

Вафельні моделі - ідеальне кухонне рішення. Вони відмінно вбирають воду, не потребують особливого догляду і стираються на будь-яких режимах в пральній машинці або вручну. Швидко сохнуть.

  • Бамбук.

Набирають популярність з кожним днем. Рушники бамбук антибактеріальні, довговічні, м'які і ніжні. Швидко висихають і поглинають вологу. Коштують трохи дорожче махрових.

  • Рушник мікрофібра.

Такі вироби відрізняються компактністю і легкістю. Їх оптимально брати з собою на пляж або в басейн, так як мікрофібра вбирає воду, немов губка.

До мінусів відноситься недовговічність і невисока міцність. У пральній машинці їх прати можна, але не можна гладити і кип'ятити.

  • Тенсел.

Це вироби з шовковистою структурою, які не подразнюють шкіру і швидко сохнуть. Їх можна прати в пральній машинці або вручну.

  • Льон.

Швидко вбирає рушник, для якого характерна матова поверхня, він прекрасно справляється з всмоктуванням вологи. Льон відрізняється стійкістю до зносу, його можна легко погладити або випрати. З матеріалу вишивають декоративні рушники, які служать, як кухонний аксесуар або прикраса святкового застілля. До недоліків можна віднести жорсткість, тому безліч людей віддає перевагу виробам з інших матеріалів.

На чому акцентувати увагу, вибираючи рушник?

Купуючи цей предмет гігієни, враховуйте розмір, склад і щільність.

Маленькі полотенечка 30х30 або 30х50 знадобляться для прийому гостей.

Вироби 50х70 підійдуть для кухонного куточку.

50х90 і 50Х85 - оптимальний розмір для витирання обличчя.

Всі більші розміри підходять для сауни або пляжу, використовуються, як банні.

Зазвичай на упаковці не вказана щільність волокон товару, але цей показник можна оцінити самостійно. Щільність моделей для рук, кухні і для гостей повинна варіюватися в межах від 300 до 500 г / кв. м.

Коефіцієнт щільності банних варіантів повинен відповідати 500-700 г / кв. м.

На вбирання вологи впливає довжина ворсу. Для пляжу підходять моделі з довжиною ворсу менше 3,5 мм. Вони оперативно висихають і намокають.

Якщо ворс рівносильний 8 мм, нитки будуть витягатися і перекручуватися, внаслідок чого товар втратить первозданний вигляд. Ворсинки повинні бути міцними. Якщо вони легко витягуються, значить продукція неякісна.

5-міліметрові волокна стануть ідеальним рішенням.

Колюче і яскраве полотно теж свідчить про якість. Пастельні тона і м'яка текстура - ось, що потрібно.

Не забувайте оглядати шви рушників, вони повинні бути рівними і охайними.

Банні рушники повинні налічувати відповідні лямки і липучки, для надійного закріплення полотна на тілі.

Вигідна покупка від компанії Polotenca

Кращі рушники європейської якості знаходяться в онлайн-каталозі нашого інтернет-магазину. В наявності є кухонні, банні, метрові (лицьові) рушники, а також пляжні і готельні моделі виробів. У нас оперативна доставка, висококласне обслуговування, широкомасштабний товарний асортимент і мінімальні ціни!